fotonsoftware
SSS

Sormak istediğiniz birşey mi var?

Web tasarım uzmanı; gerekli sektörün ihtiyacı olan detayları araştırır ve bu detaylar kapsamında grafik tasarımı olarak web sayfasının görselini yaratır. Örneğin yapılacak web sitesi tıp sektörü ile ilgiliyse grafik tasarım için uygun fotoğrafları bulmalı ve hayalindeki tasarımı ekrana yansıtmalıdır. Yapan kişinin hayal gücü, yeteneği ve tecrübesi işin kalitesini yansıtır. Web yazılım uzmanı ise oluşturulan tasarımın hareketlenmesini ve işlevsel olmasını sağlayacak arka plan kodlarını oluşturur ve yaratılan tasarımın işlevsellik kazanmasını sağlar.
Bizim için her iş bir projedir. Bazı projelerimiz daha önce hazırladığımız ürünler ile çözüm bulurken, bazı çözümlerimizi de sizinle görüştükten sonra yeni ürün olarak geliştirilmekteyiz. Projelerin hayata geçmesi için işletmenizle yapacağımız analizden sonra bu ürünlerin geliştirilip/uyarlanmasından sonra kullanıma sunulması mümkün olmaktadır. Bazı süreçler için sizinle yerinde çalışmalar yaparak ilerlememiz gerekebileceğinden bizi bir süre misafir etmeniz de olasıdır.
Size özel yazılmış ürünleri nasıl kullanacağınıza, kendi başınıza yazılımsal değişiklikler yapıp/yapamayacağınıza projelerdeki anlaşmamıza bağlıdır. Projeler yazılım kodlarından, veritabanlarından oluştuğu gibi süreçlerin de tam olarak işlemesi bu konuda bir bilgi birikimine ihtiyaç vardır. FMK kanunlarının izin verdiği, FSEK kapsamındaki maddi ve manevi hakların belirlenmesi ile uygun şartlarda değişiklileri yapmak için projeleri size devredebiliriz.
Yeni çağın yazılım dünyasına yansımalarından biri de uygulamaların çok dilli olmasıdır. Ürünlerimiz ve uygulmalarımızda çok dilli çalışabilmesi yeni nesil yazılım teknolojilerinin bir parçası olmaktadır. Ürünlerimizin hangi dilleri desteklediğini, ürün yöneticilerimizle görüşerek yada ürün sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.
İletişim

Ücretsiz Danışmanlık İsteyin